🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Brockton Solid Tan Hand Loomed Wool Area Rug
| Collection: | Warne |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $47.25
Original: $135.00
-65%Brockton Solid Tan Hand Loomed Wool Area Rug—
$135.00
$47.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Warne |
|---|---|
| Colors: | Tan |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
























