š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Fetscher Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAHU-2304 Area Rug
| Collection: | Chevis |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Ivory, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Fetscher Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAHU-2304 Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Chevis |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Ivory, Dark Red, Tan |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
























