












Bongaree Black&Gray Striped Flatweave Outdoor Carpet - Clearance
| Collection: | Constableville |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
Original: $39.00
-65%$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Constableville |
|---|---|
| Colors: | White, Medium Gray, Black, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.08" |
























