🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




















Devine Hand Tufted Wool Area Rug
| Collection: | Devine |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Ice Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $50.75
Original: $145.00
-65%Devine Hand Tufted Wool Area Rug—
$145.00
$50.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Devine |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Ice Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.45" |
























