š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Duryea Area Rug - Clearance
| Collection: | Duryea |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Light Sage, Dark Red, Medium Gray, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Duryea Area Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Duryea |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Beige, Light Sage, Dark Red, Medium Gray, Rust |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
























