š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Eckelson Area Rug - Clearance
| Collection: | Eckelson |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Tan, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Eckelson Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Eckelson |
|---|---|
| Colors: | White, Black, Tan, Light Slate |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.08" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.27" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
























