š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Everly Area Rug - Clearance
| Collection: | Everly |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $99.00
Everly Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Everly |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Medium Gray, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
























