š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Farmersville Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Farmersville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Farmersville Jute Carpet - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Farmersville |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.11" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.24" |
























