š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Filbert Premium Viscose Area Carpet - Clearance
| Collection: | Filbert |
|---|---|
| Colors: | Gray, Dark Purple, Medium Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Filbert Premium Viscose Area Carpet - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Filbert |
|---|---|
| Colors: | Gray, Dark Purple, Medium Gray, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
























