š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Hallsboro Area Rug - Clearance
| Collection: | Hallsboro |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Brown, Charcoal, Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $111.65
Original: $319.00
-65%Hallsboro Area Rug - Clearanceā
$319.00
$111.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Hallsboro |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Light Brown, Charcoal, Silver Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
























