š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Heth Carpet - Clearance
| Collection: | Heth |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Medium Brown, Pale Blue, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Heth Carpet - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Heth |
|---|---|
| Colors: | Beige, Blue, Medium Brown, Pale Blue, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
| Fringe Length: | 1.5" |
























