š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Kimi Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOKM-2306 Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Brown, Tan, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 70% Jute, 30% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.77" |
Select Title
From $49.00
Original: $140.00
-65%Kimi Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOKM-2306 Area Rug - Clearanceā
$140.00
$49.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Brown, Tan, Gray |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 70% Jute, 30% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.77" |
























