š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Millry Premium Handmade Wool Rug - Clearance
| Collection: | Millry |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ice Blue, Ivory, Light Gray, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Millry Premium Handmade Wool Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Millry |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ice Blue, Ivory, Light Gray, Teal |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
























