š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Millvale Area Carpet - Clearance
| Collection: | Millvale |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Light Sage, Orange, Tan, Rust, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Select Title
From $79.00
Millvale Area Carpet - Clearanceā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Millvale |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, Light Sage, Orange, Tan, Rust, Light Purple |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |
























