š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Milly Area Rug - Clearance
| Collection: | Milly |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Olive, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Milly Area Rug - Clearanceā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Milly |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Olive, Mustard |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Fringe Length: | 0.8" |
























