š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Murchison Area Carpet - Clearance
| Collection: | Murchison |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 1.8" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Murchison Area Carpet - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Murchison |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 60% Wool, 40% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 1.8" |
























