🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

















Prompton Cream Plush Area Rug
| Collection: | Prompton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Prompton Cream Plush Area Rug—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Prompton |
|---|---|
| Colors: | Cream, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.05" |
























