🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Southglenn Washable Area Rug - Clearance
| About: | Travel in blue! South Glenn Washable Area Rug will bring peace to your space. This washable rug, which contains different geometric patterns, will suit your home very well! |
|---|---|
| Collection: | Southglenn |
| Colors: | Black, Blue, Gray, Light Gray, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Southglenn Washable Area Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Travel in blue! South Glenn Washable Area Rug will bring peace to your space. This washable rug, which contains different geometric patterns, will suit your home very well! |
|---|---|
| Collection: | Southglenn |
| Colors: | Black, Blue, Gray, Light Gray, Teal, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |






















