š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Steuben Premium Wool Area Carpet - Clearance
| Collection: | Steuben |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Beige, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Steuben Premium Wool Area Carpet - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Steuben |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Dark Brown, Beige, Gray, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
























