š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Tekirova Striped Area Carpet - Clearance
| Collection: | Tekirova |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Gray, Mustard, Sage, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 44% Polypropylene, 56% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Tekirova Striped Area Carpet - Clearanceā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tekirova |
|---|---|
| Colors: | Blue, Gray, Light Gray, Mustard, Sage, Pink |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 44% Polypropylene, 56% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |






















