🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Texanna Abstract Blue/Gray Area Rug
| Collection: | Texanna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Blue, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Texanna Abstract Blue/Gray Area Rug—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Texanna |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Gray, Light Blue, Navy, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |






















