š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Usonia Machine Woven Frank Lloyd Wright Foundation x LIVABLISS USO-2307 Area Rug
| Collection: | Timea |
|---|---|
| Colors: | White, Gray, Dark Red, Navy, Burnt Orange, Ice Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 0.79" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Usonia Machine Woven Frank Lloyd Wright Foundation x LIVABLISS USO-2307 Area Rugā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Timea |
|---|---|
| Colors: | White, Gray, Dark Red, Navy, Burnt Orange, Ice Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 0.79" |
























