š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Kamey Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOKY-2304 Area Rug - Clearance
| Collection: | Varda |
|---|---|
| Colors: | Beige, Peach, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Kamey Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOKY-2304 Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Varda |
|---|---|
| Colors: | Beige, Peach, Ivory |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 4" |
























