š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Waterbeach Premium Carpet - Clearance
| Collection: | Waterbeach |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $48.65
Original: $139.00
-65%Waterbeach Premium Carpet - Clearanceā
$139.00
$48.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Waterbeach |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Ivory, Olive, Sage |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
























