š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Albert Luxury Wool Rug
| Collection: | Albert |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Olive, Beige, Pale Blue, Ice Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $38.15
Original: $109.00
-65%Albert Luxury Wool Rugā
$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Albert |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Olive, Beige, Pale Blue, Ice Blue |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
























