š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Axis Premium Area Carpet - Clearance
| Collection: | Axis |
|---|---|
| Colors: | Pink, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Axis Premium Area Carpet - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Axis |
|---|---|
| Colors: | Pink, Dark Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.71" |
























