š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Baldwin Area Rug - Clearance
| Collection: | Baldwin |
|---|---|
| Colors: | White, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $49.00
Baldwin Area Rug - Clearanceā
$49.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Baldwin |
|---|---|
| Colors: | White, Red |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.01" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
























