🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Basco Area Rug - Clearance
| Collection: | Basco |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Charcoal, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Basco Area Rug - Clearance—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Basco |
|---|---|
| Colors: | Aqua, Charcoal, Taupe, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.45" |
























