š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Beige Beckett Washable Rug - Clearance
| Collection: | Beckett |
|---|---|
| Colors: | Beige, Denim, Sage, Brick Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Beige Beckett Washable Rug - Clearanceā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Beckett |
|---|---|
| Colors: | Beige, Denim, Sage, Brick Red, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
























