š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Blakeview Wool Rug - Clearance
| Collection: | Blakeview |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Blakeview Wool Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Blakeview |
|---|---|
| Colors: | Black, Cream |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 5" |
























