🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Bohannon Area Rug - Clearance
| Collection: | Bohannon |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Bohannon Area Rug - Clearance—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Bohannon |
|---|---|
| Colors: | Dark Red |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.62" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
























