š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Blush Plush Area Rug
| Collection: | Box |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Blush Plush Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Box |
|---|---|
| Colors: | Blush Pink, Cream |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.18" |
























