🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Comstock Area Rug
| Collection: | Comstock |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Comstock Area Rug—
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Comstock |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray, Charcoal, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.32" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.36" |
























