š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Dromore Area Rug - Clearance
| Collection: | Dromore |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 3.5" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Dromore Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dromore |
|---|---|
| Colors: | Burnt Orange, Cream, Beige |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Cotton |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1" |
| Fringe Length: | 3.5" |
























