š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Ferron Outdoor Area Rug - Clearance
| Collection: | Ferron |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Teal, Navy, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Ferron Outdoor Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ferron |
|---|---|
| Colors: | Taupe, White, Teal, Navy, Pale Blue |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Traditional |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Egypt |
| Thickness: | 0.16" |
























