š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Frederic Jute Carpet - Clearance
| Collection: | Frederic |
|---|---|
| Colors: | Tan, Lime Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Frederic Jute Carpet - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Frederic |
|---|---|
| Colors: | Tan, Lime Green |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Jute |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
























