š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Moana Denim Blue Marble Area Rug
| Collection: | Thorp |
|---|---|
| Colors: | Denim, Charcoal, White, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Moana Denim Blue Marble Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Thorp |
|---|---|
| Colors: | Denim, Charcoal, White, Navy, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 80% Polypropylene, 20% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
























