š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Roff Wool Area Carpet - Clearance
| Collection: | Roff |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
Select Title
From $76.65
Original: $219.00
-65%Roff Wool Area Carpet - Clearanceā
$219.00
$76.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Roff |
|---|---|
| Colors: | Medium Brown, Tan, Medium Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.63" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.86" |
























