š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Rozel Area Rug
| Collection: | Rozel |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan, Teal, Medium Gray, Light Gray, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Rozel Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Rozel |
|---|---|
| Colors: | Gray, Tan, Teal, Medium Gray, Light Gray, Burnt Orange |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Traditional |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
























