š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Shellman Area Carpet - Clearance
| Collection: | Shellman |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Olive, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |
Select Title
From $79.00
Shellman Area Carpet - Clearanceā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Shellman |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Olive, Blue, Tan |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.3" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.16" |
| Fringe Length: | 1.3" |
























