š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Sylvia Machine Woven Jenni Yolo Home x LIVABLISS JYSL-2301 Washable Area Rug
| Collection: | Itachi |
|---|---|
| Colors: | Sage, Beige, Tan, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $12.25
Original: $35.00
-65%Sylvia Machine Woven Jenni Yolo Home x LIVABLISS JYSL-2301 Washable Area Rugā
$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Itachi |
|---|---|
| Colors: | Sage, Beige, Tan, Charcoal, Off White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Chenille-Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.04" |
| Styles: | Traditional |
| Machine Washable: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.16" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
























