š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2325 Area Rug
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Cream, Light Gray, Medium Gray with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $12.25
Original: $35.00
-65%The Studio Edit Machine Woven Rachel Zoe x LIVABLISS RZSE-2325 Area Rugā
$35.00
$12.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | Enhance your space with this thoughtfully crafted piece. This piece is crafted from Polypropylene using machine woven construction available in Cream, Light Gray, Medium Gray with contemporary style Made in Turkey. |
|---|---|
| Colors: | Cream, Light Gray, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Polypropylene / Face: 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.51" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
























