š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Vida Area Rug - Clearance
| Collection: | Vida |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
| Fringe Length: | 3" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Vida Area Rug - Clearanceā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Vida |
|---|---|
| Colors: | Cream, Taupe, Dark Brown |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% NZ Wool |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.25" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 1.5" |
| Fringe Length: | 3" |
























