š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Dagami Area Rug
| Collection: | Dagami |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 75% Polyester, 25% Polypropylene / Warp: 100% Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.96" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Dagami Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Dagami |
|---|---|
| Colors: | Gray, White, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 75% Polyester, 25% Polypropylene / Warp: 100% Jute |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.96" |
























