🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

















Kenmare Blue Medallion Rug - Clearance
| Collection: | Kenmare |
|---|---|
| Colors: | Teal, Navy, Medium Gray, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Kenmare Blue Medallion Rug - Clearance—
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kenmare |
|---|---|
| Colors: | Teal, Navy, Medium Gray, Gray, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
























