🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Nagambie Leopard Print Area Rug
| About: | This beautiful rug features an antelope print in neutral and light grey hues and It's sure to add a unique touch of style to your home décor. These meticulously woven rugs boast superior durability, so you can rest assured that your investment will last for years to come. |
|---|---|
| Collection: | Nagambie |
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Nagambie Leopard Print Area Rug—
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| About: | This beautiful rug features an antelope print in neutral and light grey hues and It's sure to add a unique touch of style to your home décor. These meticulously woven rugs boast superior durability, so you can rest assured that your investment will last for years to come. |
|---|---|
| Collection: | Nagambie |
| Colors: | Light Gray, Medium Gray, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Most Affordable) |






















