š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Tambalisa Abstract Area Rug
| Collection: | Tambalisa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dusty Coral, Light Gray, Pale Blue, Teal, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Tambalisa Abstract Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Tambalisa |
|---|---|
| Colors: | Cream, Dusty Coral, Light Gray, Pale Blue, Teal, Orange |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |






















