š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Myrtle Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAMY-2304 Area Rug
| Collection: | Arleta |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Cream, Camel, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
Select Title
From $27.65
Original: $79.00
-65%Myrtle Avenue Machine Woven Galey Alix x LIVABLISS GAMY-2304 Area Rugā
$79.00
$27.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Arleta |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Mustard, Cream, Camel, Dark Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.71" |
























